+ 86 0731-89837621

EN
сите категории

Фармацевтски полупроизвод

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

ТЕЛ:+ 86 0731-89837621

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

Адреса: 1288 Purui West Road, Wangcheng економска и технолошка развојна зона, Changsha City, провинција Хунан, Кина

  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1611654381321390.png

S-Acetyl-L-Gultathione

Пребарување
  • Опис

Место на потекло:

Кина

Бренд име:

Хунан Nanbeiwang биолошка технологија копродукции, Ltd

Број на моделот:

29

Производ кинески Name:

S-乙酰-L-谷胱甘肽

Производ англиски Name:

S-Acetyl-L-Gultathione

CAS:

-3054 47 5-

Молекуларна Formula:

C12H19N3O7S

Молекуларна Wосум:

349.36

апликации:

Neutralizes free radicals, detoxifies the liver, and improves the function of the immune system

Минимална Подреди Кол:

100G

Пакување Детали за:

Запечатени во пластични или картонски тапани, 25/30 / 40кг за барел

Време на испорака:

Во рок од еден месец откако ќе заврши нарачката

Начин на плаќање:

45 дена или 90 дена

Набавка Способност:

10 тони / година

анализа:

99%


Контактирајте не