+ 86 0731-89837621

EN
Të gjitha kategoritë

biocatalyst

NA KONTAKTONI

TEL:+ 86 0731-89837621

Email:[Email mbrojtur]

Adresa: 1288 Purui West Road, Zona e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Wangcheng, Qyteti Changsha, Provinca Hunan, Kinë

  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1574060053291919.jpg
  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1574060053118442.jpg

L-Laktonohidrolaza

Sasia minimale Rendit:

100G

Details paketimit:

Vula e mbyllur në bateri plastike ose kartoni, 25/30 / 40kg për fuçi

Koha për dorëzim:

Brenda një muaji pas përfundimit të porosisë

Kushtet e pagesës:

45 ditë ose 90 ditë

Aftësia furnizimit:

ton 20 / vit


hetim
  • Përshkrim

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Hunan Nanbeiwang Biologjike Technology Technology Co, Ltd

Numri Modeli:

13


Përshkrim:

D-pantolaktoni është një ndërmjetës i rëndësishëm kiral për sintezën e serive të acidit D-pantothenik. Përdoret kryesisht për sintezën e acidit pantothenik (vitaminë B5) ose kripës së kalciumit, D-panthenol (vitaminë B5) dhe D-pantoethylamine. . Kjo enzimë mund të hidrolizojë DL-pantolaktonin në D-pantolakton dhe acidin L-pantoik për të përgatitur pantothenat D-kalcium.


Aplikimet:

Hidrolaza L-pantolaktone mund të shkëpusë posaçërisht DL-pantolaktonin për të formuar D-pantolakton dhe acid D-pantoik


specifikimet:

specifikimet

25 / 30 / 40KG

Tema & Dukje

Grimca sferike kafe pak të verdhë ose të verdhë

madhësisë së grimcave

100-300μm

Aktiviteti i enzimës

100-200U / g

β-Lactamase

Nuk zbulohet

Përmbajtja e ujit

50-60%


Na kontaktoni