+ 86 0731-89837621

EN
Të gjitha kategoritë

biocatalyst

NA KONTAKTONI

TEL:+ 86 0731-89837621

Email:[Email mbrojtur]

Adresa: 1288 Purui West Road, Zona e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Wangcheng, Qyteti Changsha, Provinca Hunan, Kinë

  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1572511894759564.png
  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1572511894661068.png

Cefalosporin C Acylase

Sasia minimale Rendit:

100G

Details paketimit:

Vula e mbyllur në bateri plastike ose kartoni, 25/30 / 40kg për fuçi

Koha për dorëzim:

Brenda një muaji pas përfundimit të porosisë

Kushtet e pagesës:

45 ditë ose 90 ditë

Aftësia furnizimit:

ton 10 / vit


hetim
  • Përshkrim

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Hunan Nanbeiwang Biologjike Technology Technology Co, Ltd

Numri Modeli:

05


Përshkrim:

Acilaza Cefalosporin C është një lloj acilazë që katalizon hidrolizën e CPC ose acidit glutaryl -7- aminocefalosporin (GL-7-ACA) deri në acidin 7-aminocefalosporin (7-ACA), 7-ACA është një pjesë antibakteriale e cefalosporinave dhe një ndërmjetës i rëndësishëm për antibiotikë të ndryshëm cefalosporinë gjysmë sintetike. Në metodën e prodhimit industrial 7-ACA, metoda kimike eliminohet gradualisht nga njerëzit për shkak të shumë hapave dhe kushteve të ashpra, dhe lëngu i mbeturinave toksike gjenerohet në proces. Përgatitja enzimatike e 7-ACA kërkon përdorimin e një acilazë CPC.


Aplikimet:

Ka vlerë të rëndësishme aplikimi në prodhimin industrial të cefalosporinave.


specifikimet:

specifikimet

25 / 30 / 40KG

Tema & Dukje

Grimca sferike të bardha ose të verdha

madhësisë së grimcave

≥100μm

Aktiviteti i enzimës

≥110U / g

β-Lactamase

Nuk zbulohet

Përmbajtja e ujit

50-60%


Na kontaktoni