+ 86 0731-89837621

EN
Të gjitha kategoritë

biocatalyst

NA KONTAKTONI

TEL:+ 86 0731-89837621

Email:[Email mbrojtur]

Adresa: 1288 Purui West Road, Zona e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Wangcheng, Qyteti Changsha, Provinca Hunan, Kinë

  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1574055602936912.jpg
  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1574055603245780.jpg

Formoni dehidrogjenazën

Sasia minimale Rendit:

100G

Details paketimit:

Vula e mbyllur në bateri plastike ose kartoni, 25/30 / 40kg për fuçi

Koha për dorëzim:

Brenda një muaji pas përfundimit të porosisë

Kushtet e pagesës:

45 ditë ose 90 ditë

Aftësia furnizimit:

ton 10 / vit

Tema & Dukje:

Pluhur i bardhë, i verdhë i verdhë ose kafe

Aktiviteti enzimë:

≥200U / g


hetim
  • Përshkrim

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Hunan Nanbeiwang Biologjike Technology Technology Co, Ltd

Numri Modeli:

08


Përshkrim:

Dehidrogjenaza formale është një enzimë tipi redoks, i shkurtuar si FDH, për rigjenerimin e dinukleotideve adenine të nikotinamidit (NADH). Formoni dehidrogjenazekatalizon formimin e CO2 nga acidi formik (formati i amoniumit etj.) Dhe ulja e NAD në NADH. Dehidrogjenaza formale është e aftë të sigurojë rigjenerimin e NADH për shumë reagime të reduktimit të oksidimit. Dehidrogjenaza e formatit mund të imobilizohet në bartësin organik me anë të lidhjes kovalente, duke rritur në masë të madhe gamën e aplikimit të enzimës dhe duke zgjatur ndjeshëm jetën e shërbimit të enzimës.


Aplikimet:

Për rigjenerimin e nikotinamid adeninës dinukleotid (NADH), përgatitje enzimatike të acidit L-2-aminobutyrik, L-norvaline


Na kontaktoni