+ 86 0731-89837621

EN
Të gjitha kategoritë

biocatalyst

NA KONTAKTONI

TEL:+ 86 0731-89837621

Email:[Email mbrojtur]

Adresa: 1288 Purui West Road, Zona e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Wangcheng, Qyteti Changsha, Provinca Hunan, Kinë

  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1574057850926952.jpg
  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1574057842924619.jpg

L-Glutamate Oxidase

Sasia minimale Rendit:

100G

Details paketimit:

Vula e mbyllur në bateri plastike ose kartoni, 25/30 / 40kg për fuçi

Koha për dorëzim:

Brenda një muaji pas përfundimit të porosisë

Kushtet e pagesës:

45 ditë ose 90 ditë

Aftësia furnizimit:

2ton 0 / vit

Tema & Dukje:

Pluhur i bardhë, i verdhë i verdhë ose kafe

Aktiviteti enzimë:

≥2000U / g


hetim
  • Përshkrim

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Hunan Nanbeiwang Biologjike Technology Technology Co, Ltd

Numri Modeli:

12


Përshkrim:

O-glutamate oksidaza është një dinucleotide adenine flavine (FAD) si një proteazë dexil protetike, e cila posaçërisht mund të oksidojë acidin glutamik për të formuar peroksid hidrogjeni, amoniak dhe α-keto Diacid. GLOD ka selektivitet të lartë stereoizomerik për substratet e reaksionit katalitik, efikasitet të lartë katalitik dhe kushte të butë të reagimit, dhe është përdorur gjerësisht në fusha të ndryshme si ushqimi, industria e lehtë, industria kimike, mjekësia, mbrojtja e mjedisit, energjia dhe kërkimet shkencore.


Aplikimet:

Për përgatitjen e acidit ketoglutarik

Na kontaktoni