+ 86 0731-89837621

EN
Të gjitha kategoritë

biocatalyst

NA KONTAKTONI

TEL:+ 86 0731-89837621

Email:[Email mbrojtur]

Adresa: 1288 Purui West Road, Zona e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Wangcheng, Qyteti Changsha, Provinca Hunan, Kinë

  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1574055266816408.jpg
  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1574055266676398.jpg

Dehidrogjenaza e leucinës

Sasia minimale Rendit:

100G

Details paketimit:

Vula e mbyllur në bateri plastike ose kartoni, 25/30 / 40kg për fuçi

Koha për dorëzim:

Brenda një muaji pas përfundimit të porosisë

Kushtet e pagesës:

45 ditë ose 90 ditë

Aftësia furnizimit:

ton 10 / vit

Tema & Dukje:

Pluhur i bardhë, i verdhë i verdhë ose kafe

Aktiviteti i enzimës:

≥2000U / g


hetim
  • Përshkrim

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Hunan Nanbeiwang Biologjike Technology Technology Co, Ltd

Numri Modeli:

07


Përshkrim:

Dehidrogjenaza e leucinës është një oksidoreduktazë e varur nga NAD + që katalizon në mënyrë të kthyeshme reagimin e L-leucinës me disa L-aminoacide të degëzuara për të formuar acidet keto përkatëse dhe analogët e tyre. Shtë gjithashtu një enzimë kryesore për sintezën e acidit L-2-aminobutirik dhe L-norvalinës.


Aplikimet:

Kjo enzimë përdoret për të përgatitur acidin L-2-aminobutirik dhe L-norvalinë me metodë enzimatike.

Na kontaktoni