+ 86 0731-89837621

EN
Të gjitha kategoritë

biocatalyst

NA KONTAKTONI

TEL:+ 86 0731-89837621

Email:[Email mbrojtur]

Adresa: 1288 Purui West Road, Zona e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Wangcheng, Qyteti Changsha, Provinca Hunan, Kinë

  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1572510079816047.png
  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1572510093898730.png

Penicilinë G Acylaza për 7-ADCA

Sasia minimale Rendit:

100G

Details paketimit:

Vula e mbyllur në bateri plastike ose kartoni, 25/30 / 40kg për fuçi

Koha për dorëzim:

Brenda një muaji pas përfundimit të porosisë

Kushtet e pagesës:

45 ditë ose 90 ditë

Aftësia furnizimit:

ton 10 / vit


hetim
  • Përshkrim

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Hunan Nanbeiwang Biologjike Technology Technology Co, Ltd

Numri Modeli:

02


Përshkrim:

Antibiotiku i cefalosporin ka avantazhet e spektrit të gjerë antibakterial, aktivitetit të fortë antibakterial, efekt të lartë kurativ dhe toksicitetit të ulët në aplikimin klinik. Acidi 7-amino-deacetoksiccefalosporanic (i shkurtuar si 7-ADCA) është një ndërmjetës i rëndësishëm për sintezën e antibiotikëve të cefalosporinës dhe një nga lëndët e para farmaceutike më aktive për import dhe eksport në Kinë. 7-ADCA është përgatitur nga copëtimi i acidit cefalosporin G me acilazën e penicilinës së imobilizuar. Operacioni ishte i thjeshtë, kushtet ishin të buta, rendimenti ishte i lartë, cilësia e produktit ishte e mirë dhe nuk kishte ndotje mjedisore.


Aplikimet:

Kjo enzimë përdoret kryesisht për të prodhuar 7-ADCA.


specifikimet:

specifikimet

25 / 30 / 40KG

Tema & Dukje

Grimca sferike të bardha ose të verdha

madhësisë së grimcave

≥100μm

Aktiviteti i enzimës

≥350U / g

β-Lactamase

Nuk zbulohet

Përmbajtja e ujit

50-60%Na kontaktoni