+ 86 0731-89837621

EN
Të gjitha kategoritë

biocatalyst

NA KONTAKTONI

TEL:+ 86 0731-89837621

Email:[Email mbrojtur]

Adresa: 1288 Purui West Road, Zona e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Wangcheng, Qyteti Changsha, Provinca Hunan, Kinë

  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1572510506950541.png
  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1572510508501717.png
  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1572510507190965.png
  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1572510507309858.png

Penicilinë G Acylase sintetike

Sasia minimale Rendit:

100G

Details paketimit:

Vula e mbyllur në bateri plastike ose kartoni, 25/30 / 40kg për fuçi

Koha për dorëzim:

Brenda një muaji pas përfundimit të porosisë

Kushtet e pagesës:

45 ditë ose 90 ditë

Aftësia furnizimit:

ton 10 / vit


hetim
  • Përshkrim

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Hunan Nanbeiwang Biologjike Technology Technology Co, Ltd

Numri Modeli:

03


Përshkrim:

Njësoj si përshkrimi i produktit të penicilinës G acilazës, por kjo enzimë përdoret vetëm për sintezë. Pamja, madhësia e grimcave dhe aktiviteti i enzimave janë të ndryshme nga penicillin G acylase.


Aplikimet:

Kjo enzimë përdoret për sintezën enzimatike të amoxicillin, ampicillin, cefalexin, cefaclor, cefprozil, etj.


specifikimet:

specifikimet

25 / 30 / 40KG

Tema & Dukje

Grimcat sferike kafe ose kafe të kuqe

madhësisë së grimcave

300-500μm

Aktiviteti i enzimës

≥200U / g

β-Lactamase

Nuk zbulohet

Përmbajtja e ujit

50-60%


Na kontaktoni