+ 86 0731-89837621

EN
Të gjitha kategoritë

biocatalyst

NA KONTAKTONI

TEL:+ 86 0731-89837621

Email:[Email mbrojtur]

Adresa: 1288 Purui West Road, Zona e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Wangcheng, Qyteti Changsha, Provinca Hunan, Kinë

  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1574060551550378.jpg
  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1574060551386539.jpg

transaminazave

Sasia minimale Rendit:

100G

Details paketimit:

Vula e mbyllur në bateri plastike ose kartoni, 25/30 / 40kg për fuçi

Koha për dorëzim:

Brenda një muaji pas përfundimit të porosisë

Kushtet e pagesës:

45 ditë ose 90 ditë

Aftësia furnizimit:

ton 10 / vit


hetim
  • Përshkrim

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Hunan Nanbeiwang Biologjike Technology Technology Co, Ltd

Numri Modeli:

19


Përshkrim:

Transaminaza është një klasë e enzimave që katalizojnë transferimin e aminoit midis aminoacideve dhe acideve keto. Reagimet e katalizuara nga transaminaza janë të gjitha të kthyeshme. Transaminaza mund të ndahet në tre kategori kryesore sipas substratit: L-α-aminoacid aminotransferaza, ω-aminoacin aminotransferaza dhe aminotransferaza e acidit D-amino. Si përbërësi kryesor i Januvia, sitagliptina është bërë një ilaç efektiv në fushën e trajtimit të diabetit, dhe transaminaza është e nevojshme në sintezën enzimatike të sitagliptinës.


Aplikimet:

Për sintezën katalitike të sitagliptinës


specifikimet:

specifikimet

25 / 30 / 40KG

Tema & Dukje

Grimca sferike pak të verdha

madhësisë së grimcave

100-300μm

Aktiviteti i enzimës

2000U / g

β-Lactamase

Nuk zbulohet

Përmbajtja e ujit

50-60%Na kontaktoni