+ 86 0731-89837621

EN
Të gjitha kategoritë

Kultura e shoqerise

NA KONTAKTONI

TEL:+ 86 0731-89837621

Email:[Email mbrojtur]

Adresa: 1288 Purui West Road, Zona e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Wangcheng, Qyteti Changsha, Provinca Hunan, Kinë

Kultura e shoqerise

1. Parim i ndërmarrjes: promovimi i zhvillimit me shkencë dhe teknologji, marrja e talentit si themel, përqëndrimi në kiminë e gjelbër dhe zvogëlimi i faktorëve mjedisorë

2. Vizioni i ndërmarrjes: të bëjë përgatitjen e enzimës biologjike të kompanisë në produktin yll me konkurrencën më thelbësore në industri

3. Fryma e ndërmarrjes: punë serioze, e vështirë, përgjegjësi, inovacion

4. Stili i ndërmarrjes: pragmatik, i bashkuar, i sinqertë, përgjegjës

5. Filozofia e biznesit: e sinqertë, profesionale, e shpejtë dhe efikase

6. Koncepti i shërbimit: kondensimi dhe frymëzimi i forcës së ekipit, ndjekja dhe tejkalimi i pritjes së klientit

Koncepti 7.Qualiteti: së pari cilësi, së pari klienti

8. Koncepti i sigurisë: siguria është përgjegjësi, siguria është përfitimi, siguria është lumturia