+ 86 0731-89837621

EN
Të gjitha kategoritë

Na kontaktoni

Na kontaktoni

NA KONTAKTONI

TEL:+ 86 0731-89837621

Email:[Email mbrojtur]com

Adresa: 1288 Purui West Road, Zona e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Wangcheng, Qyteti Changsha, Provinca Hunan, Kinë

Na kontaktoni

Hunan Nanbeiwang Biologjike Technology Technology Co, Ltd

Telefoni:+ 86 0731-89837621

E-mail:[Email mbrojtur]

Adresa : 1288 Purui West Road, Zona e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Wangcheng, Qyteti Changsha, Provinca Hunan, Kinë

Na kontaktoni