+ 86 0731-89837621

EN
Të gjitha kategoritë

Ndërmjetësi farmaceutik

NA KONTAKTONI

TEL:+ 86 0731-89837621

Email:[Email mbrojtur]

Adresa: 1288 Purui West Road, Zona e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Wangcheng, Qyteti Changsha, Provinca Hunan, Kinë

  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1574060863750447.jpg
  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1574060865624016.jpg

Acidi L-2-Aminobutirik

Sasia minimale Rendit:

100G

Details paketimit:

Vula e mbyllur në bateri plastike ose kartoni, 25/30 / 40kg për fuçi

Koha për dorëzim:

Brenda një muaji pas përfundimit të porosisë

Kushtet e pagesës:

45 ditë ose 90 ditë

Aftësia furnizimit:

ton 10 / vit

Tema & Dukje:

Bojë e bardhë ose e bardhë

shqyrtim:

≥% 99


hetim
  • Përshkrim

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Hunan Nanbeiwang Biologjike Technology Technology Co, Ltd

Numri Modeli:

20


Përshkrim:

Acidi L-2-aminobutyrik është një amino acid jo-natyror kiral që pengon transmetimin e sinjaleve nervore, rrit aktivitetin e glukozës fosfatazës dhe nxit metabolizmin e qelizave të trurit. Acidi 2-aminobutyrik ka një domethënie të lartë farmakologjike. Shtë një pararendës i drejtpërdrejtë në sintezën e levetiracetam dhe buxietan për epilepsi, si dhe një pararendës i rëndësishëm kiral për sintezën e hidroklorurit të etambutolit për tuberkulozin.


Aplikimet:

Për përgatitjen e levetiracetam, bovistam, etj.


Na kontaktoni