+ 86 0731-89837621

EN
Të gjitha kategoritë

Ndërmjetësi farmaceutik

NA KONTAKTONI

TEL:+ 86 0731-89837621

Email:[Email mbrojtur]

Adresa: 1288 Purui West Road, Zona e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Wangcheng, Qyteti Changsha, Provinca Hunan, Kinë

  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1574061055188124.jpg
  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1574061056584937.jpg

L-norvalin

Sasia minimale Rendit:

100G

Details paketimit:

Vula e mbyllur në bateri plastike ose kartoni, 25/30 / 40kg për fuçi

Koha për dorëzim:

Brenda një muaji pas përfundimit të porosisë

Kushtet e pagesës:

45 ditë ose 90 ditë

Aftësia furnizimit:

ton 10 / vit

ppearance:

pluhur

shqyrtim:

≥% 99


hetim
  • Përshkrim

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Hunan Nanbeiwang Biologjike Technology Technology Co, Ltd

Numri Modeli:

21


Përshkrim:

L-norvalina, e njohur edhe si L-2-aminopentanoik acid, ka formulën molekulare C5H11NO2 dhe është një izomer i prolinës, një aminoacid me një zinxhir jo-proteinik. L-norvalina është një ndërmjetës kryesor në sintezën e perindoprilit. Perindopril ka pesë qendra kirale si një ilaç kiral për trajtimin e hipertensionit, dhe kur të pesë qendrat kirale janë "majtas" është farmaceutikisht aktiv, dhe atomi α-karboni i L-norvalinës është gjithashtu një nga qendrat kirale në perindopril. Në të njëjtën kohë, L-norvalina si një frenues i arginazës është zhvilluar gjithashtu gradualisht për përdorim në ilaçe mjekësore dhe produkte të kujdesit shëndetësor.


Aplikimet:

Për përgatitjen e ilaçeve prion, etj.


Na kontaktoni