+ 86 0731-89837621

EN
Të gjitha kategoritë

Ndërmjetësi farmaceutik

NA KONTAKTONI

TEL:+ 86 0731-89837621

Email:[email mbrojtur]

Adresa: 1288 Purui West Road, Zona e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Wangcheng, Qyteti Changsha, Provinca Hunan, Kinë

  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1611654381321390.png

S-Acetyl-L-Gultathione

hetim
  • Përshkrim

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Hunan Nanbeiwang Biologjike Technology Technology Co, Ltd

Numri Modeli:

29

Produkti kinezisht Name:

S-乙酰-L-Glutathione

Produkt anglisht Name:

S-Acetyl-L-Gultathione

CAS-it:

3054-47-5

Molekular Fmë formulë:

C12H19N3O7S

Molekular Wtetë:

349.36

Aplikime:

Neutralizes free radicals, detoxifies the liver, and improves the function of the immune system

Sasia minimale Rendit:

100G

Details paketimit:

Vula e mbyllur në bateri plastike ose kartoni, 25/30 / 40kg për fuçi

Koha për dorëzim:

Brenda një muaji pas përfundimit të porosisë

Kushtet e pagesës:

45 ditë ose 90 ditë

Aftësia furnizimit:

ton 10 / vit

shqyrtim:

99%


NA KONTAKTONI