+ 86 0731-89837621

EN
Të gjitha kategoritë

Ndërmjetësi farmaceutik

NA KONTAKTONI

TEL:+ 86 0731-89837621

Email:[Email mbrojtur]

Adresa: 1288 Purui West Road, Zona e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Wangcheng, Qyteti Changsha, Provinca Hunan, Kinë

  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1574061112454070.jpg
  • https://www.hnnanbeiwang.com/upload/product/1574061112408826.jpg

Sitagliptina

Sasia minimale Rendit:

100G

Details paketimit:

Vula e mbyllur në bateri plastike ose kartoni, 25/30 / 40kg për fuçi

Koha për dorëzim:

Brenda një muaji pas përfundimit të porosisë

Kushtet e pagesës:

45 ditë ose 90 ditë

Aftësia furnizimit:

ton 10 / vit

Tema & Dukje:

Bojë e bardhë ose e bardhë

shqyrtim:

≥% 99


hetim
  • Përshkrim

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Hunan Nanbeiwang Biologjike Technology Technology Co, Ltd

Numri Modeli:

22


Përshkrim:

Si një frenues i dipeptidil peptidaz-4 (DPP-4), sitagliptina është e ndryshme nga agjentët tradicionale të hipoglikemisë në atë që zvogëlon sheqerin në gjak duke penguar degradimin e incretinës nga DPP-4. Trajtimi i diabetit tip 2 ka hapur strategji të reja terapeutike. Sitagliptina mund të zvogëlojë sheqerin në gjak në mënyrë të varur nga përqendrimi dhe ka siguri, efektivitet dhe tolerancë të mirë, dhe ka efekte të buta anësore.


Aplikimet:

Për përgatitjen e ilaçeve pjesa më e madhe e sitagliptinës


Na kontaktoni